2011.04.16 Полтава. Ворскла - Кривбас

Дата : 20.09.2011
2011.04.16 Полтава. Ворскла - Кривбас
Напередодні матчу проти «Кривбасу» пройшла зустріч формату фанати-клуб-міліція, ініційована правоохоронними органами. Знову були досягнуті певні домовленості. І принаймні на першій грі практично всі вони були виконані зацікавленими сторонами. Фанати Ворскли повністю повернулися на 22-й сектор, а прохід на нього був цілком нормальним: ретельний, але вічливий шмон; ніяких затримок. Тому всі, хто хотів змогли потрапити на гру вчасно.
Перший тайм запам’ятався дуже пристойним звуком. Класно прозвучала перекличка «Вперед, Полтава!» з центральною трибуною. А гра на полі була відверто ніякою. Люди, які дивилися матч по ТБ, казали, що спати хотілося неймовірно. Варто згадати і про черговий заїзд автофанів біло-зелених. Цього разу до автоколони приєднався Євген Селін на своєму Range Rover. На початку другої половини матчу сектором пройшлася банка для збору коштів для сім’ї Павличенків і новонародженої доньки одного з полтавських фанатів (дитина народилася з вадами і зараз знаходиться в реанімації). Зібрано було всього 330 грн, які розділили навпіл і відправили адресатам. Мізерна кількість зібраних грошей спонукає нас і на наступній домашній грі проти «Зорі» збирати кошти. ПРОХАННЯ ДО ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ: здайте стільки, скільки вважаєте за потрібне. Ваші 1-2-5-10 гривень допоможуть людям!
А тим часом на полі криворіжці самі собі запхали гол. І тепер вже перевага ворсклян окреслилася дуже чітко. Незабаром у гостьові ворота влетів другий м’яч – Рома Безус постарався. 22-й сектор ще додав гучності. На новий лад був заряджений заряд «Ворскла, вперед…» і в такому звучанні він видався набагато кращим. А тут ще й третя банка: нарешті забив Осипенко (недарма багато полтавчан пророкували йому гол перед матчем). Фінальний свисток потонув у нон-стопі. Команда дружно підійшла до фан-сектору і подякувала біло-зеленим ультрас за підтримку.
Гостей було близько 20-ки. Взагалі дивно бачити такий малочисельний гостьовий сектор. Очікувався приїзд значно більшої кількості червоно-білих. Чимсь особливим криворіжці не запам’яталися.
Вперед, ворскляни!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі