2011.05.07 Київ. Арсенал - Ворскла

Дата : 20.09.2011
Виїзну гру проти кісського «Арсеналу» відвідало близько 80 ворсклян. Підїхавши до стадіону за півтори години до гри вже було видно багато кружляючіх навколо людей в біло-зелених шаликах. Маленький стадіончик та близькість трибуни до поля додавали додаткової наснаги, заряди лунали доволі гучно. На полі в першому таймі точилася рівна боротьба. Другий тайм почався із забитого голу, що додало виїздюкам додаткового драйву. В середині другого тайму була продемонстрована текстовка, яка підтверджувала полярність поглядів фанатів двох клубів. Довгоочікуваний свисток арбітра про закінчення гри фіксує на табло перемогу улюбленої команди - 1-0. Футболісти  біжать до гостьового, весь склад команди дякує за підтримку, тисне руки виїздним, а потім під «нам під силу єврокубки» підкидає поле стадіону. При чому Вова Чесноков йшов останнім, підтримуючи заряд фанатів, тим самим дебютував в ролі активного супортера.  :)
Болільники команди господарів представляли собою традиційні два сектори по 30-40 чоловік кожен та сотні три курсантів добровільно-примусово  пригнаних на гру.