05.11.2010. Ворскла - Волынь

Дата : 05.11.2010
Гра проти не самого сильного суперника вдома давала надію на перемогу і покращення турнірного становища команди. На стадіоні зібрались звичні для останнього часу дві тисячі глядачів. На початок гри був піднятий текстовик «тільки перемога». На жаль, подібні речі не впливають на гру, яку показують гравці на полі. Те ж саме кволе пересування полем, без бажання та жаги до гри. Як підсумок пропущений м`яч, видалення гравця і чергова поразка перед очима рідних вболівальників.

На останніх хвилинах гри 22-й сектор знімає майже всі свої полотна, а після невеликої паузи абсолютно всі. З`являється швидкоруч створений текстовик з написом «ганьба». Після завершення гри більшість сектору розвертається до своїх гравців дупою. Чотири гравці (три легіонери та орендований Селін) знаходять в собі сили щоб підійти до сектору, та подякувати за підтримку, натомість отримують крім оплесків декількох десятків людей ще й купу «факів» в свій бік. Пікетування групою фанатів цетрального входу стадіону після гри закінчується ще до виходу гравців з під трибунних приміщень.

Навряд найближчим часом гра команди кардинально переміниться, адже причини такої гри не лежать на поверхні. Постає питання: «що далі?». Після «сракопоказу» і «факів» зробити вигляд на наступній домашці ( гру в Маріуполі не берем в рахунок, адже виїздна активність дуже низька), що все в порядку речей і далі підтримувати команду, чи чекати поки футболісти попросять вибачення перед ображеними фанатами, чи забути все і вся після чергової перемоги?

Нове покоління фанатів взрощене на перемогах улюбленої команди не застало тих часів коли із року в рік «Ворскла» фінішувала за крок до вильоту при цьому ніколи не бачила спин фанатів. Підтримуйте свою команду де б, як і з ким вона не грала. Якщо маєте що сказати – кажіть в обличчя, але не забувайте, що можете почути щось у відповідь.
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі