18.09.2010. Кривий Ріг. Кривбас - Ворскла.

Дата : 25.01.2012
18.09.2010. Кривий Ріг. Кривбас - Ворскла.
Не зважаючи на відверто нікчемну гру ворсклян в останніх трьох турах, на матч у Кривий Ріг відправилося близько 50-ти фанатів біло-зелених. Дорога туди була відмічена досить неприємним інцидентом, в якому проявилася малодушність і елементарна сцикливість деяких персон, які не здатні відповідати за свої слова і вчинки. Нажаль, по гарячим слідам були прийняті поспішні рішення і покарання отримали не ті, хто його заслужив. -5. Далі аж до Кривого згадати щось цікаве досить важко. На під’їзді до міста нас зупиняють і у бас сідають місцеві сірі. Коло стадіону вже чекали місцеві хлопаки: «Ми вас повесим», НЛО, що вдарилося об одне із вікон басу, і все таке. Традиційно і очікувано. Безкоштовний вхід на гостьовий, що останнім часом стає рідкістю, і цілком лояльний шмон.
До нас додалося ще пару ворсклян, що їхали своїм ходом, та донецькі друзі. Так і склалася цифра у півсотні виїзних. Тайм перший особисто мені запам’ятався дуже пристойним звуком. Практично ніхто не їбланив і апасності було в рази менше ніж на домашніх матчах. А на додачу все це було приправлено банерною лінією, ледь не більшою за господарську. До речі про них: збиралися криворізькі пацани довго і остаточно зійшлися вже ближче до середини тайму. Найактивніші перемістилися із сектору за воротами поближче до гостьового і всю 45-хвилинку заряджали вже затерті теми про полтавський шашлик і антошку (ну скільки можна, пацани? більше креативу!). Єдина відповідь, що прозвучала з нашого сектору на ці закиди, спонукала господарів пригадати, щось хтось когось навесні підманув. А на полі тим часом грали два колективи фізкультури, а не команди ПЛ. Мінімум гостроти і закономірні 0-0. Друга половина гри проходила в такому ж ключі. Ситуацію пожвавила спроба 4-5 кривих прорватися через бігові доріжки до наших банерів. Бігти було далеко, тому спроба виявилася невдалою: банери були вже всередині сектору, а бігунів перехопили місцеві беркутята. В кінці ворскляни примудрилися пропустити гол і програти вже третій раз за останні 4-ри гри. Щоправда після фінального свистка практично всі футболісти прийшли і подякували за хорошу підтримку (дуже хочеться вірити, що роблять вони це від серця, а не тому що так звикли).
Дорога назад, акція кривих, абсолютний антифеєрплей. Народ, рано чи пізно все це завершиться дуже і дуже страшно. Тому навіть, якщо ти хуяриш опонента, то думай ГОЛОВОЮ, а не сракою.
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі