13.11.2010. Маріуполь. Іллічівець - Ворскла

Дата : 25.01.2012
13.11.2010. Маріуполь. Іллічівець - Ворскла
Після програної останньої гри багато людей зневірилися у силах улюбленої команди. Таким чином виїзд в Маріуполь став лакмусовим папірцем для всього біло-зеленого ворсклянського двіжу. Підтримати команду вирушило 19 фанатів, винагородою яким стала рекордна за рахунком перемога “Ворскли” в чемпіонаті з рахунком 6-2!
По приїзду в Маріуполь на залізнодорожному вокзалі майже всі виїздюки загубились від місцевих міліціянтів, що повадились демонструвати власну гостинність вже з перону вокзалу.  Декількох людей на казьоному транспорті відвезли на один з пляжів, де відпустили на всі чотири сторони. Час до гри промайнув швидко. На сектор всі бажаючі потрапили без особливих проблем і вчасно.
Незважаючи на не велику кількість виїздюків заряди було добре чутно на майже порожньому стадіоні. Команда накидала повну торбу м`ячів своїм візаві, чим раз за разом змушувала вибухати гостьову трибуну. Матч закінчувався під заряд “давай сьомий”.  Але на табло так і залишились 2-6 на користь гостей.
Дорога додому пройшла у святкуванні перемоги та солодкому сні. Подорожуйте слідом за своєю командою, вона ще не раз вас здивує.
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі