2011.03.18 Полтава. Ворскла-Металург Д

Дата : 25.01.2012
Дату (18 березня – п’ятниця) та час початку (17-00) домашньої гри проти донецького «Металурга» призначали мабуть зі стелі. Важко сказати чим керувалися люди, коли приймали таке рішення. Освітлення на стадіоні ввімкнули ще за годину до стартового свистка, тому говорити про якусь економію точно не можна. Можливо були якісь «підводні течії»… Внаслідок маємо результат - за офіційною інформацією гру відвідало трохи більше трьох тисяч чоловік.
При вході на 22-й сектор ми вже вкотре зіткнулися з проблемою дуже повільного пропуску всередину. Мало того, що пускати почали хвилин за 15-20 до початку, так ще й впускали по 2 чоловіки. Таким чином всі бажаючі змогли зайти лише в другій половині тайму. Банерна лінія цього разу мала звичний вигляд. Звук покращувався пропорційно збільшенню кількості людей і під кінець тайму заряди лунали вельми пристойно. Команди ж на полі розігрували якийсь антифутбол без моментів.
В другій половині гри нарешті стався такий довгоочікуваний гол. Дровеняка Янузі таки запхав м’яч у сітку, зігравши на випередження. Шиза пішла ще веселіше, загорається і швидко тухне вроцлав. Ворскляни дещо відходять назад і починають грати на контратаках. Кілька перспективних запоров все той же албанчег, продемонструвавши абсолютну відсутність швидкості. Потім сталися 3 слеми півсектора на півсектора, які дещо «збили» загальний звук. А там і команда пропустила зовсім непотрібний гол. Останні хвилини 22-й сектор гнав команду вперед як міг. Нажаль це не допомогло - 1-1. До зони вильоту 8 очок, до зони ЛЄ – 4. Далі буде.