18.07.2009. Полтава. Ворскла - Карпати

Дата : 20.09.2011
18.07.2009. Полтава. Ворскла - Карпати
Відкриття нового сезону на домашньому стадіо припало на матч проти Карпат. Нажаль ця гра не викликала солідного ажіотажу: за офіційними даними вживу протистояння біло-зелених команд подивилося 6000 вболівальників. Скоріше за все таку низьку відвідуваність спричинило співпадіння кількох факторів: пора відпусток, подорожчання квитків та й подразник після Шахтаря та Динамо був не той.
На 22-й сектор прийшла вже звична кількість фанів Ворскли – 300-350 чоловік. Щоправда знову почалися старі проблеми. Впускати всередину почали дуже пізно, тому автор цих рядків гімн і об’яву складу простояв у черзі за межами стадіону. Квитки чомусь теж ніхто не перевіряв. З неприємних нововведень: при вході в камеру потрібно казати своє ПІБ (звісно Іванових і Петрових значно побільшало і все ж…) та повернення на сектор сідушок. Також виникли проблеми з проносом банерів і барабану. Таким чином під час першого тайму на перилах було лише два маленьких лицьовими. Звісно в таких умовах весь упор був зроблений на звук. І вийшло вельми непогано. Вже традиційно відмінно прозвучала об’ява складу. Єдине, що однозначно потребує змін – це репертуар. Він потребує урізноманітнення. Не зважаючи на те, що команда «летіла» 0-2 заряджали практично нон-стоп. На другий тайм таки вдалося пронести банери і барабан. Практично одразу львів’яни забивають у свої ворота. Слем і новий заряд позитивних емоцій. На цьому матчі вперше дійсно відмінно пройшла перекличка з центральною трибуною «Вперед, Полтава». Команда притисла суперників, а шиза до кінця матчу була нон-стоп. Нажаль не дотисли, хоча й мала кілька нагод. Після фінального свистка всі польові гравці прийшли до сектору і подякували ультрас Ворскла за підтримку.
Гості прибули у Полтаву в кількості близько 70 чоловік. Привезли з собою кілька лицьовиків. На протязі матчу доволі пристойно заряджали. У першому таймі продемонстрували трофейний банер «фанс».
Вперед, біло-зелені!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі