01.08.2009. Полтава. Ворскла - Шахтар

Дата : 20.09.2011
Матч проти Шахтаря викликав у Полтаві найбільший ажіотаж за останній рік. Востаннє більша кількість люду прийшла на стадіон на матч за СУ між тими ж донеччанами і київським Динамо. Цього разу трибуни наповнилися 16-ма тисячами вболівальників. Причиною такої відвідуваності став ряд факторів: це і результати команди, і суперник, і субота, і пізня година початку матчу.Пройти на 22-й сектор знову було вельми важко. Хоча й черга бажаючих просувалася швидше аніж на попередній домашці проти Карпат. Знову не дозволили пронести прапори, розтяжки і деякі банери. Причини, вже за традицією, не пояснюються. Також на сектор не можна проносити програмки, газети, журнали… Контрольні корінці на тікетах не відривають. Кароч з нового сезону з проходом на 22-й діється казна що. Але хто хотів, той і пройшов, і проніс. Кількість людей – вже звичні 300-350 чоловік. Доволі багато нових облич. Зі стартовим свистком почалася шиза нон-стоп. Це був дійсно нон-стоп. Заряди змінювали одне одного мов зображення у калейдоскопі. Знову мощно прозвучала об’ява складу разом з усім стадіоном. Ближче до середини тайму гості розпочали доволі тривалу перекличку «Полтава!- Донецьк!». Нажаль перед самим свистком на перерву команда пропустила. Настрій трохи знітився адже по грі ми не поступалися. З початком другого тайму поновлюється нон-стоп. Споукмен викладався на всі 100 (наступного дня ледь говорив), хоча без боків не обходилося, але то так – робочі моменти. Зарядили парочку нових коротких тем. У середині тайму дещо невдало була проведена акція «Антишлем». Після заминки під заряди «антишлем» малюнком до сектору був розгорнутий розтяг з перекресленим апасним кежуалом. Пізніше він був розтягнутий на решітці. Після того, як футболісти зрівняли рахунок, на трибунах був такий вибух емоцій, що можна зрівняти з фіналом кубку. Гол надихнув і заряди набули відчутної гучності. Завдяки групі людей, які не змогли потрапити на 22-й і, відповідно, розмістилися на східні трибуні, відбулася перекличка «Вперед, Полтава!» між фан-сектором і цією трибуною. Нажаль Ворскла до фінального свистка так і не змогла забити переможний м’яч. По закінченні гри усі футболісти прийшли до фанів і подякували за підтримку.
Друзі з Донецька цього разу приїхали до Полтави відчутно меншим числом – приблизно 100-110 чоловік, два десятки з яких дивилося матч сидячи. Візуально сектор прикрашала банерна лінія. Звук з протилежної трибуни оцінити важко. На перекличках їх було доволі пристойно чутно. Гравці Шахтаря, не зважаючи на локальну невдачу, теж після фінального свистка відправилися подякувати своїм фанатам.