09.08.2009. Запоріжжя. Металург - Ворскла

Дата : 20.09.2011
На матч до Запоріжжя вирушила 20-ка полтавчан. 17 розмістилося у нашому мікробі та ще 3 відправилися басами і з/д. Дорога була розбавлена тостами за день народження і день будівельника, а також частими пересциками. В цілому - як завжди весело і подекуди угарно. Якось швидко на горизонті з’являються здоровенні димлячі труби. Превед, Запоріжжя. Під’їжджаємо до стадіо, в клітці біля гостьового вже стоять якісь люди. Я грішно подумав, що це КоГІ чи ще хтось наш. Підходимо ближче – «они такие же как мы, только рожи незнакомые» (с). На вскидку 50-60 бомжів (як виявилося пізніше там були й криві), які сказонули сірим, що вони гості, і заряджають наші заряди . Потихеньку проходимо обшук і турнікет, поряд з яким вже лежить купа бинтів і кап. Туди ж відправляється фірмова одеська відкривачка Остапа. Заходимо в клітку. Між нами і лжегостями лишається 10 метрів вільного простору. Ось так напроти одне одного ми й простояли десь 10 хвилин, доки акаби думали як розрулити дану ситуацію. За цей час найапасніші бомжі повсідалися на кортани у першому ряду; влаштували нам непогану фотосесію. Кароч так і не стрибнули вони. Сірі завели нас за ще одну сітку й почали виводити з гостьової клітки бомжів. Опинившись ззовні вони починають всіляко демонструвати як вони нас красіво поімєлі, а потім всією грядкою тікають від двох мінотаврів. Кароч, просто клініка.
Проходимо всередину, розвішуємо банери. На сектор пройшло 19 чоловік, 20-й так і не з’явився. Перший тайм запам’ятався лише стартовим перфом бомжів (знову гроші та сили витрачені, але ідея, як на мене, шкутильгає на обидві ноги). Звук у господарів вельми непоганий. Ми в свою чергу викладалися на всі сто. Паузи між зарядами були довгими, але треба зважати на нашу кількість. Під кінець тайму кілька людей стало по торсу. Перерва запам’яталася дикими танцями трійки виїздюків під невмирущий хіт Елвіса. Також була чергова порція обопільного факання з-за решітки і обіцянки бомжів, що нам після матчу песда і всьо такоє. Другий тайм пройшов дещо цікавіше. Заспівали повністю «Моя Полтава» (респект Кроку за тексти). Крок вперше спробувала себе у ролі стихійного споукмена))). Нажаль команда в цей час пропустила, повторювалася ігрова ситуація з минулого виїзду у Запоріжжя. Бомжі на своїх секторах стають по торсу. Але ворскляни цього разу переломили господарів. Вже в доданий арбітром час комбінація розіграна Безусом і Краснопьоровим призвела до того, що Чеснок головою вколотив м’яча майже у дев’ятку. Шалена радість на нашому секторі і розпач у господарів. Під час святкування голу відбувся диво-кульбіт одного з виїздюків. Фінальний свисток і команда у повному складі біжить дякувати нам за підтримку. Далі були відвідини лікарів для отримання медичної допомоги літаючому виїзному і якась напружена дорога додому у стилі грабуй і спи. Нічна Полтава зустрічала спокоєм.