15.08.2009 Полтава. Ворскла - Металург

Дата : 20.09.2011
Здавалося б рядовий матч проти бомжів у кубку став в деякому розумінні знаковим. Цього разу вперше фан-сектор розділився. Частина людей відправилися на 6-й. Причин тому є цілий ряд. Загалом всі їх можна охарактеризувати однією фразою. Настала критична точка у зіткненні поглядів різних груп, які раніше стабільно ходили на 22-й, на фанатизм і все, що з ним пов’язане. У кожного своя правда (с). Поки що маємо розкол. Що буде далі – життя покаже. Однозначно така ситуація – це величезний крок назад.
Обидва сектори підтримували команду абсолютно незалежно один від одного. Візуалка як така була практично відсутня. На 22-му – лицьовик ВГЛ і пара тряпок, на 6-му – лицьовик Полтава. Звук теж значно погіршився. Але цього дня дуже активно себе поводила кузьма. Яка не тільки з охоткою відповідала на переклички, а й сама їх починала. Так частина центральної трибуни, що знаходилася ближче до 22-го, тричі заводила «Вперед, Полтава!». Кузі, що були ближче до 6-го, активно відповідали на «Вперед, ворскляне!» та «Дави бомжей!». Також завдяки зусиллям кузьми дуже класно вийшла об’ява складу в другому таймі. Після обох голів ворсклян на 22 були класні слеми, навіть не зважаючи на контингент. Доволі неочікуваний результат принесли і збори коштів. На цьому матчі була зібрана сума, яка доволі суттєво більша за ті, що збиралися коли 22-й був єдиним… В цей час на полі команда тричі пропустила в кінцівках 1-го, 2-го і 4-го таймів. Маючи при цьому колосальну перевагу по моментах біля воріт. Нажаль повноваження володаря кубку довелося скласти вже після першого раунду…:( Після виснажливих 120 хвилин команда майже в повному складі прийшла до 22 і кволо поаплодувала ulras Vorskla за підтримку, 6-й вони чомусь проігнорували.
Гості знову прибули у Полтаву солідним числом у 100 чоловік. Привезли з собою пристойну кількість банерів. Їх звук частенько пробивався крізь заряди секторів полтавчан. Впевнений, що так сталося лише через розкол сектору. Команда гостей, в свою чергу, доволі довго дякувала приїзжим за підтримку.
Не здаватися! Вперед, біло-зелені!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі