04.10.2009 Полтава. Ворскла - Чорноморець

Дата : 20.09.2011
На домашній матч проти одеського «Чорноморця» прийшло всього 3500 вболівальників. Причиною такої низької відвідуваності безперечно є гра команди, а точніше повна її відсутність. Забігаючи наперед, скажу, що і в цій грі ворскляни не змогли забити бодай одного голу у ворота суперників. Та й 100% моментів для взяття воріт у наших не було, гості ж могли забити лише раз, коли після удару зі штрафного м’яч влучив у поперечку. В результаті маємо вже третю поспіль нічию 0-0. Футболісти після фінального свистка отримують лише кволі аплодисменти від 22-го сектору і зникають у підтрибунному приміщенні під гучний свист кузьми з центральних секторів.
Тепер щодо шизи. На сектор цього разу продали більше квитків ніж на кривих – 285. Контингент – різний. На вході особисто мене шмонали ретельно, але культурно (є неперевірена інфа, що деяких людей обшукували не дуже культурно). Дозволили пронести всі банери, прапори і розтяги. Під вето потрапили дві текстовки. І якщо першу в пам’ять про Андрія Хомина все-таки вдалося пронести, то другу з написом «По вашому це гра?» довелося залишити за межами стадіону. Коли по сектору почали роздавати маленькі прапори і розтяги ейсішникам пішла команда «з гори» про їх заборону. Довелося збирати. На перилах вивісили звичний набір лицьовиків. У другому таймі банер Полтава змінили на дещо корявий «Forza Vorskla». Перед свистком на другий тайм юзанули пронесену текстовку. Ближче до завершення матчу почали активно використовувати 5-ку великих прапорів і знову на короткий час дістали малі прапори і розтяги. Звук у першому таймі був хорошим. Ті, хто сидів на центральній трибуні стверджують, що майже всі заряди було чутно гучно і чітко. А от у другій половині гри фани буквально «здохли» і звук відчутно погіршився… Пара нових тем пішли доволі швидко, але поки що дуже кволо. Ну - то справа часу. Ось таким видався цей матч.