17.10.2009 Полтава. Ворскла - Металург Д

Дата : 20.09.2011
Вечір суботи на полтавському стадіоні «Ворскла» видався по-справжньому чорним. В усіх відношеннях. Холодний осінній дощ остаточно знищив глядацький інтерес до цього матчу. Впевнений, що за нормальних погодних умов прийшло б тисячі 2 мінімум. А так… за даними офіційного рапорту гру відвідало 500 чоловік, половина з яких розмістилася на фан-секторах. На гру проти Металурга на 22 сектор було продано близько 120 квитків. Це вдвічі менше аніж на попередню домашку проти одеситів…
В принципі команди розпочали жваво і ворскляни дуже швидко відкрили рахунок. Але побачити цей гол особисто мені не вдалося. Через те, що почалися незрозумілі мутки з нашим банером. Деякі надто самовпевнені особистості завісили його поверх чорною тряпкою. Після певного «діалогу» ВГЛайф таки висить там, де він і має бути. Проходить ще деякий час і під сектором з’являється доволі відомий персонаж, тикає пальцем на чорну тряпку і крутить тим же пальцем у себе на скроні. Після цього надто самовпевнені особистості хутенько її знімають. Щоправда разом з нею знову знімають ВГЛайф, але знову ж таки після певного «діалогу» він повертається на своє місце. Вже в другому таймі вони ще раз зняли наш банер, але й втретє він був повернений на місце. Свої дії вони пояснюють одним – мовляв не ті кольори. Аргументації, чому вони не ті, звісно не слідує. Як і пояснення, чому ж тоді цей банер висить на домашньому і виїзних секторах вже більше року. Тому пояснити їхні дії можливо тільки задоволенням власного его. Як наслідок маємо повну анархію на секторі. Заряди «хто в ліс, хто по дрова». Завалення на примітивні «Вы приехали, чтобы отсосать» і тп. Злагодженості – 0. Вперше я чув на нашому секторі заряди гостей в той же час коли заряджали і ми… Тряпки повернулися на перила і зайняли місця поряд із лицьовиками. Однозначно зроблено величезний крок назад. Складається враження, що люди застрягли у 2005 році, коли на секторі стояла купа кепок барбері, на перилах висіли 2 примітивних банерки, а заряди зводилися в основному до ейсіейбі. Що буде далі покаже час… А ворскляни в кінцівці матчу ще й примудрилися програти, що остаточно зіпсувало настрій.
Гості прибули в Полтаву солідним числом у 120-140 чоловік. Кілька лицьовиків, кілька текстовок. Заряди регулярно і доволі голосно.
З вірою у краще майбутнє, вперед, ворскляни!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі