25.10.2009. Харків. Металіст - Ворскла

Дата : 20.09.2011
25.10.2009. Харків. Металіст - Ворскла
За початком матчу з гостьового сектору спостерігали близько 40 чоловік, які прибули у Харків зранку тягами. Частина з них проскочила безкоштовно, іншим довелося купувати квитки на 25 сектор за 30 грн (це найдорожчий вхід на гостьовий сектор, який нам зустрічався на стадіонах України). Вони стали свідками пропущеного ворсклянами голу і доволі непоганого піро-шоу, яке влаштували на своєму віражі господарі. Ще близько 60 виїзних в цей час із затримками таки дісталася стадіо. В зв’язку з черговою відмовою нашого клубу від своїх вболівальників (не подали заявку на приїзд полтавчан у Харків) нам теж довелося купувати квитки.
По вболіванню (шизою це важко назвати) слід відмітити наступне:
- доволі пристойна кількість на виїзді ~100 (враховуючи, що на останній домашці на сектор прийшло ~120 чоловік);
- непогана кількість банерів;
- рози майже у всіх виїзних.
А от негатив – це однозначно звук. Багато хто просто бурмоче собі під ніс. Знайшлося з десяток людей, які простояли весь матч мовчки зі схрещеними руками на грудях. Також «порадували/повеселили» заряди окремих людей «о металлист… твоїм фанатам пизда…». Іноді складається враження, що ці люди живуть в якомусь іншому світі. Мені важко їх зрозуміти… Загалом сектор був доволі смутним. Такою ж була і гра, яку показувала наша команда. Футболісти так і не створили жодного стовідсоткового гольового моменту. Не зміг розігнати цю сірість і вроцлав, запалений наприкінці гри. Він, як і всі потуги розпалити сектор, дуже швидко потух. В результаті прийняли одного фана, але його доволі швидко і безкоштовно відпустили. Маємо чергову невдалу гру і сірий сектор. Лишається сподіватися, що «самая темная ночь бывает перед рассветом» (с).
Господарі на початку матчу на своєму віражі влаштували вже загадане піро-шоу. Мали доволі пристойну кількість різноманітної візуалки. Продемострували пару текстовок. Звук в першому таймі був хорошим, в другому – дещо погіршився.
З вірою в кращі часи, вперед, ворскляни!

Фото взяті з різних інтернет-сайтів.
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі