31.10.2009 Полтава. Ворскла - Зоря

Дата : 20.09.2011
Версія 1.0

З точки зору подій на трибунах матч проти луганської «Зорі» вийшов нулячим. Все пройшло стандартно. Шмон, 120-130 людей на секторі, барабан, знову не було рупору, звична банерна лінія, об’ява складу, переклички з центром, звук не супер, але зважаючи на кількість – пойдьот. З нестандартного пара текстовиків. Перший я, чесно кажучи, так і не зрозумів: «Сколько стоит ваша победа?» Другий був розгорнутий вже після фінального свистка, який ознаменував першу домашню перемогу у цьому чемпі, і написано на ньому було цілком зрозуміле «Спасибо». Команда нарешті порадувала своїх вболівальників і доволі впевнено перемогла 2-0, а могла й більше… По завершенні всі футболісти (включаючи тих, кого замінили) прибігли до сектору і довго раділи перемозі разом з фанатами.

Гостей у Полтаву прибуло чи то 9, чи то 10. Кілька банерів. Чутно не було.

Версія 2.0

В матчі проти луганчан ворскляни просто зобов’язані були перемагати. Вже настав 12-й тур, а в нас ще немає жодної домашньої вікторії у чемпіонаті. Це при тому, що ми вже приймали на своєму полі «Кривбас» і «Чорноморець»… Люду на стадіон зійшлося небагато. Знову маємо низку факторів, несприятливих для походу на футбол. Це і нікчемне 12 місце у турнірці (знову лунали численні заклики до бойкотів і протестів), і наявність телетрансляції (щоправда на ТК Футбол, який не у всіх є), і не гучне ім’я суперника (не динама і не шахта, йопть). Але головним, на мою думку, все ж таки являється погода. Всього 4 градуси тепла - не дуже комфортна температура для двогодинного перебування на такому, як наш, стадіоні. Сайт ФК дає інформацію про 700 вболівальників… Трохи більше від антирекордного матчу проти МД. Насправді було більше людей. Достовірна інформація така: продано квитків на фан-сектор 116, на інші сектори – 668. Плюс власники абонементів, «зайці», гості і тп. Реальні цифри 800-900. Але яка мова може йти про рахунок на сотні, коли стадіо вміщує близько 25000 вболівальників? От так у нас в Полтаві люблять «Ворсклу»… Але це все лірика. Повернемося до матчу.

Напередодні і в день гри було організовано розповсюдження агітаційних листівок з прицілом на виховання кузьми. При проході на сектор – звичний шмон. Повеселив сірий, який казав відвідувачам 22-го, що з дудками не пустить нікого! Як вже писалося вище, на секторі зібралося близько 130 чоловік (по квиткам і «зайці»). На перилах – стандартний набір лицьових банерів. Одразу зазначу, що на цьому матчі проблем з нашим банером не було. Практично всі, хто найбільше бикував на минулій домашці, кудись зникли. А сам матч розпочався казково: ми навіть не встигли дати «Мы здесь…», а рахунок вже було відкрито. Безус таки забив за першу команду. На 26-й секунді гри! Слем після цього був доволі таки «нічОго собі!» (С). З перших хвилин матчу був і барабан, але знову не було звичного споукмена з рупором. Паренёк, який взявся за цю справу, загалом каші не споганив, але якось воно не то… Значно звузився спектр зарядів, але злагодженість у порівнянні з минулим провальним матчем (МД) суттєво зросла. Дуже швидко рахунок подвоївся. Знову слемчик. В перших рядах розтягують текстовку «Сколько стоит ваша победа?». Так і не зрозумів її сенсу, тим паче у ситуації, яка вже була на той момент. Склалося враження, що народ діяв за схемою: ми «намалювали», значить і обов’язково покажемо, і нам пох, що воно вже не в тєму. Та й виконана вона була м’яко кажучи не ахті. Порівняйте хоча б з хохлівським привітанням Михалику, або на худий кінець з нашим недавнім простеньким привітанням Долганському. Сектору явно не вистачало прапорів. Ще слід відмітити чергового гостя на 22-му секторі. Цього разу це був дідок-скаут (той, що проглядає футболістів, а не той, що випалює опонентів) з Уельсу. Прибув по своїм скаутським ділам. Свій невеличкий прапорець не став розвішувати на перилах, а просто розстелив поряд із собою. Він був дуже здивований кількістю дівчат на трибунах (у них все більше жужики по стадіонам шаряться (майже С)). Також подив у нього викликала кількість гостей, яких на цьому матчі було чи то 9, чи то 10 (в Британії на виїзди навіть у чемпіоншипі катають тисячами). Ну і ще одна цитатка з гостьової: «Когда заходили на сектор он увидел несколько человек на клетчатых шлемах - рассмеялся, говорит “барбери - хулиганс” Наверное, сравнил со своими траблмэйкерами». В середині другого тайму гість остаточно змерз і пішов собі кудись у невідомому напрямі. Загалом другий тайм на секторі пройшов кволо. Хоча команда й надалі тисла. І, як наслідок, могла забити ще парочку м‘ячів, але не склалося. Нарешті звучить фінальний свисток. Жадана перемога у нас в кишені. На секторі розгортають другий текстовик із лаконічним і цілком зрозумілим «Спасибо». Всі футболісти (включаючи тих, кого замінили) прибігли до сектору і довго раділи перемозі разом з фанатами.

Гості не відмітилися нічим окрім своєї присутності.

Вперед, ворскляни!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі