28.11.2009. Дніпропетровськ. Дніпро - Ворскла

Дата : 20.09.2011
Виїзд у Дніпропетровськ особисто для мене був вже 5-тим за цей рік (календарна гра навесні, фінал кубка, виїзд на Білорусь – Україна теж починався з берегів Дніпра, Україна – Англія). Недалека дорога промайнула швидко і охарактеризувати її можна так: «легкое мракобесие» з відмічанням днюхи.
Коло стадіону на нас чекали якісь місцеві фірмачі, але нічого з їхньої затії не вийшло. На гостьовий ultras Vorskla після посереднього шмону пропустили безкоштовно. На секторі зібралося 65 чоловік (цифра 82 оформилася вже у другому таймі, коли всередину пропустили хлопців, які спізнилися на тайм перший). На хвилину мовчання (точніше 20 секунд) внизу сектора розтягли чорне полотно з контуром кордонів нашої країни і роками 1932-1933. Потім всі запалили свічки. Ну а далі понеслися заряди. Вдалі підгадування між зарядами господарів дали свої плоди: «Полтавчане» було чутно навіть по ТБ. Дещо засмутив гол від кутового прапорця у виконанні Каленіченка. Але після відповіді Цуррі маємо слем. Частина гостей стала по торсу і так до кінця тайму. Новоприбувші полтавчани не змогли пронести навіть свій лицьовик. І, нажаль, не додали міці голосовій підтримці. По перерві вона практично знітилася. Була спроба зарядити одну нову тему, але більшість поки що не вкурили як і що там співати. На полі ж суддя назначив два лівих пенальті, таким чином рахунок став 2-2 і не змінився до кінця гри. Хотілося б відмітити гру молодого Матвеєва. По завершенні всі футболісти включаючи замінених прийшли під сектор, щоб подякувати за підтримку. Йован, Чеснок і Безус проаплодували найдовше. Далі була спокійна дорога додому , розбавлена посвятою тих, в кого був восьмий виїзд. Процедура посвяти була видумана на ходу. І двоє виїздюків отримували свої «законні» 8 ударів ременем з бляхою по жопі.
Господарі нічим особливим як для себе не відмітилися. Хороший звук. Періодично використовували мікс з розтяжок і роз.