2010.04.03 Полтава. Ворскла - Іллічівець

Дата : 20.09.2011
6 матчів провели ворскляни після зимової перерви. І не змогли здобути в них жодної перемоги. А конкуренти тим часом набирали очки. Таким чином ми стали ще одним претендентом на виліт. І от настав день гри проти маріупольців. Іншого підсумку окрім перемоги ніхто б не сприйняв, але про все по-порядку.

За пару годин до гри центральними вулицями міста пройшов фан-марш, метою якого було донесення прописної істини «Футбол для фанатів» до громадськості і консолідація полтавського фан-руху. Малувата кількість народу (близько сотні чоловік) показала, що не все гаразд у нашій спільноті, але то справи внутрішні. Дійшовши до стадіону фанати розосередилися по парку. Після тотального шмону на грі проти «Таврії» знову змінили сектор. Цього разу вибрали 4-й. Всі зайшли вчасно і нам навіть дозволили пронести барабан та всі банери. Людей сектор зібрав не багато (чоловік 150), але шиза цього дня вдалася на славу. Вболівалося якось на диво легко. Ніхто не колотив нікому не потрібні понти. Офігенно виходили стрибки. Десь з 5-6 разу сектор непогано заспівав новий заряд «Ворскла, мы с тобой всегда», доволі гучно проспівали «Щастье вдруг, в тишине». Барабан значно додав у злагодженості. Єдине, що не вийшло цього дня так це переклички з центром. Не вийшли вони через наше розташування на тій же центральній трибуні. Під матч дівчата з ГФФ підготували текстовик «Якщо в команди є фанати – у неї є майбутнє», адресований в першу чергу керівництву клуба. На полі ж команда рознесла гостей. Героєм матчу справедливо можна назвати Йована, який вдало пропустив на Гришку, а потім ще й ввалив 2 банки. Я б відмітив, що святкувати перший свій гол серб прибіг під сектор. А на закуску ще й довше інших дякував фанам після гри. За що був винагороджений зарядом «Йован Маркоскі».

Півсотні гостей відмітилися манішками, якимось ацьким барабаном та голим торсом в другому таймі.

3-0 – так повинно бути завжди!