2010.04.18 Полтава. Ворскла - Металіст

Дата : 20.09.2011
«Майже дербі» ми відверто кажучи просрали. На трибунах так точно. Навіть банерна лінія стала завершеною лише ближче до середини першого тайму. Тоді ж на секторі з’явився і барабан, і великі прапори. І це в матчі з хорями… Новий саморобний лицьовик «Ворскляне» був признаний самими творцями доволі корявим. Але це все фігня у порівнянні зі звуком. Звісно, що один неповний 22-й сектор не може перекричати близько тисячі гостей, але щоб так… Коли ми заряджали, то нас практично не було чутно навіть на нашому секторі. Не кажучи вже про переклички з центром. Переміщення по сектору під час матчу дали змогу прояснити причини такої кволості звукової підтримки. Більшість з тих "ультрас Ворскла", хто прийшов на 22-й або не знає зарядів, або бубонить щось собі під ніс. От так мляво і пройшов весь матч. Лише в другому в таймі трохи розбавили весь цей негатив маленьким прапорами.

Гості на вихід команди розтягли полотно майже на два сектори з підписом «харків’яни на виїзді». Більшу частину матчу дуже гучно звучали, а перед початком 2-го тайму влаштували залікове піро-шоу із помаранчевих і білих димів та фаєрів.

Команди на полі розіграли напружену нічию 0-0. По завершенні гри біло-зелені традиційно подякували фанатам за підтримку.