13.05.2009 Полтава. Ворскла - Металіст.

Дата : 19.09.2011
Фактично це був найважливіший матч останнього десятиліття: лишався останній крок до виходу у Лігу Європи та у фінал національного кубку. Неймовірний ажіотаж. Саме так можна охарактеризувати стан міста перед півфіналом. За офіційними цього дня стадіон відвідало 15000 вболівальників. Сектор теж зібрав більшу аніж завжди кількість людей – 450-500 фанатів Ворскли (небо і земля у порівнянні з останнім домашнім матчем проти Арсенала…). Так що вперше вдалося підбити весь сектор з гори до низу. Знову виникли певні проблеми з проходом, зате зник спецслужбовий папарацці з фотокамерою і грифони з периметру сектору. На початку матчу активно використовувалися великі і малі прапори та розтяжки. Гості ж на перших хвилинах розтягли банер вже демонстрований на першій грі у Харкові з текстом «Чекаємо 20 років». На що одразу ж на домашньому секторі з’являється текстовка «Чекайте ще 20 років!». Сачко дуже швидко забиває такий потрібний гол. Деякі фани у пориві слему долетіли з самого верху сектору аж до низу. Звук в цей час можна оцінити на 4 з мінусом. За такої кількості вболівальників вже просто необхідний споукмен з рупором на вишці, адже нагорі взагалі не чути початку зарядів і люди починали тільки тоді, коли середина сектору підхоплювала заряд. На 31й хвилині Вася забиває і другий гол і одразу ж біжить святкувати до фан-сектору – на трибуні абсолютна ейфорія, заряди нон-стоп до кінця тайму.

У перерві сектором знову пройшлася банка для збору коштів: радує, що кількість зібраного поступово збільшується. На вихід команд на другий тайм над сектором розгорнули полотно «Вперед за кубком», яке теж вже демонструвалося у Харкові. Також слід особливо відмітити об’явлення складу Ворскли. Дикторша вперше співпрацювала з вболівальниками Ворскли, називаючи лише номер та ім’я футболіста. Результат особисто мене приголомшив: до 22го сектору додався весь стадіон і призвіща звучали дуже потужно. Ближче до середини тайму ще раз підняли текстовку про те, скільки ще хорькам чекати. Заряди ж на протязі всього другого тайму практично не зупинялися і звучали гучніше ніж у першому таймі. Надзвичайно актуальна пісня «Разговор со счастьем» прозвучала посередньо. На полі ворскляни загалом контролювали гру і заслужено довели її до перемоги. Одразу ж після фінального свистка кілька хлопців вискочили на поле і святкували разом з футболістами. Команда у повному складі прийшла до сектору і подякували нам за підтримку. Кілька футболістів запустили свої футболки у натовп. Маркоскі хтось подарував розу. А сектор все заряджав і заряджав. Розходитися почали десь хвилин через 20 після закінчення гри. Місто в цей день гуділо ще довго)).

Гості прибули у Полтаву ще більшим складом аніж на матч чемпіонату. Вони зайняли майже 3 сектори, тому зараз можна говорити про число у 1200 виїзних. Хороший звук на протязі першого тайму, у другому – він дещо погіршився. З візуалки окрім згаданого вже полотна були ще кілька текстовок, які експлуатували тему колгоспа. Як на мене, то після «Чекайте ще 20 років!» вони вже не канали. Також гості на протязі всього матчу активно використовували різну піротехніку: петарди, дими, стробоскопи. Наприкінці матчу запалили з десяток фаєрів. Команда гостей після матчу теж підходила до своїх секторів.