23.05.2009. Полтава. Ворскла - Чорноморець.

Дата : 19.09.2011
Останній домашній матч сезону, нажаль, не викликав солідного ажіотажу в місті. Гру проти «Чорноморця» на стадіоні подивилося лише 4000 вболівальників. На секторі ж була звична кількість фанатів Ворскли, щоправда знову у перших рядах була надзвичайна тіснява. Слід зазначити, що на 22-му тепер зовсім немає трухлявих пластмасових сідушок. На перилах поряд з лицьовиками висів банер від дівчат з ГФФ з написом англійською «Ви в наших серцях». На вихід команд в бік поля полетіла невелика кількість стрічок. На майже порожньому стадіо чудово вийшла об’ява складу. До початку дощу активно використовували великі прапори. Ливень, який почався ближче до середини першого тайму, тільки розпалив сектор: торс у перших рядах і заряди нон-стоп до кінця тайму. Забитий ворсклянами гол теж додав вогнику в шизу. Остудила фанатів лише перерва. На другий тайм на 22-му вже було помітно менше людей. Запал теж потихеньку сходив. До тями біло-зелених привів переможний гол Цуррі: на горі сектору починає диміти, якийсь недоумок кинув вниз у натовп петарду, перекличка з одеситами. На останніх секундах гри моряки забили другий гол, але його не зарахували. Все, фінальний свисток, команда у повному складі біжить до сектору, а там в цей час спалахують фаєри і стробоскоп. Сезон на домашній арені закінчився на мажорній ноті! Лишається Кривий і матч життя…

Гості прибули в Полтаву у кількості 35-40 чоловік. На секторі стадыону Ворскла вивісили кілька лицьовиків. У другому таймі з 10ок одеситів були на нашому секторі, дівчата у нас розвісили свій банер. Через дощ і відносно невелику кількість чутно їх було лише на перекличці. Команда не зважаючи на поразку теж майже в повному складі пішла до гостьового сектору і дякувала виїзним за підтримку.

П.С. Кількох хлопців таки прийняли сірі, але ввечері випустили.