23.08.2008. Полтава. Ворскла - Шахтар

Дата : 20.09.2011
Нажаль побачити чудовий гол Крави фанатському сектору Ворскли не вдалося. Пропускати на 22й почали лише на десятій хвилині 1го тайму. Знову далися взнаки непорозуміння між ультрас Ворскла і службою безпеки клубу. Всього на секторі зібралося приблизно 150 чоловік .
Перший тайм на секторі пройшов якось стандартно – звичний набір банерів, звичні заряди. І сама атмосфера була такою наче на табло рахунок 0-0, а не 1-0. Як то кажуть «не чіпляло». З нової візуалки з’явився ще один прапор, а також два невеликих банери: один присвячений Калідолу, а на іншому було зображено старий герб клубу з роком заснування. Спеціально до Дня прапору був виготовлений великий прапор України і його розтягли над сектором. Гості з Донецька, які вже традиційно майже заповнили гостьовий сектор, кілька разів починали дружні переклички з господарями.
В другому таймі прийшло остаточне усвідомлення того, що ми таки ведемо у рахунку. А вдалі дії футболістів у захисті спонукали до дуже активного вболівання. Можна навіть сказати, що була шиза нон-стоп – кілька слемів, практично не переривалися заряди, прапори майже весь тайм перебували у русі. І насамкінець знову був піднятий двоколор України під гімн.
Після гри команда у повному складі прийшла до сектору і подякувала за підтримку вболівальникам. Донецькі ж фани відвернулися від своїх футболістів – скоріше за все на знак протесту проти результатів команди у ЧУ. Також слід подякувати гостям за гучний заряд «Полтавчане» вже після того, як команди покинули поле.