22.09.2008 Полтава. Ворскла - Дніпро

Дата : 20.09.2011
Здавалося б дуже принциповий матч. Але нічого екстраординарного жодна з сторін не продемонструвала.
На домашній сектор знову почали пускати лише на 10 хвилині матчу. Цього дня прийшло десь близько 100-120 фанів Ворскли. Навіть при такій невеликій кількості іноді була незлагодженість у зарядах. Тому за голос можна сміливо ставити «трійку». Візуалка знову була представлена в основоному банерами: з’явився новий невеликий баннер «вайт-грін лайф». Також спеціально до приїзду дніпрян GFF підготували полотно із зображенням дніпровської ладді з порваними вітрилами, яка тонула у Ворсклі. Хотілося б кращу якість цього баннера (задум-то непоганий). Цим і обмежилися. Команда ж грала чудово і відверто заслуговувала на кращу підтримку. Після голу стався добротний слем, а також позаплановий шмон сумок акабами прямо секторі – тіпа піро шукали. 25 хвилин , які лишилися до кінця матчу, пройшли набагато краще ніж весь перший тайм і початок другого – викладалися на всі 100%. По завершенні матчу команда у повному складі подякувала фанам за підтримку.
Гостей у Полтаву прибуло більше трьох сотен. Основним візуальним суппортом був великий баннер з буквою Д посередині. Відмінний звук на протязі всього матчу. У другому таймі невелика частина гостей відфанатіла на торсах. Дуже яскраво виглядало піро-шоу дніпрян у другому таймі.