19.10.2008. Полтава. Ворскла - Металург З

Дата : 20.09.2011
19.10.2008. Полтава. Ворскла - Металург З
Бомжі. Вони мабуть якісь особливі… Адже вдруге поспіль саме матч з ними зібрав на домашньому секторі найбільшу кількість полтавчан – приблизно 200 ультрас Ворскли. Щоправда, зі збільшенням загального числа росте й кількість «браку». Також черговий раз виліз «бік» із входом на сектор: пускати почали зі стартовим свистком.
Перший тайм як на полі, так і на секторі пройшов спокійно. Значно збільшилася кількість візуалки. До вже звичних банерів додався прапор Сербії з написом «Правда за Уроша». Дівчата з GFF намалювали велике полотно з бомжом, який вилазить із сміттєвого бака (нажаль цей банер не вдалося продемонструвати так як хотілося). Цього разу чомусь відмовилися від прапорів, зате нарешті з’явилися дворучні розтяги (авторам респект і побажання використання більшої кількості кольорів). Також у середині тайму над сектором розтягли ще одне полотно із зображенням такого собі тіпочка без визначеного місця проживання і пояснювальним написом «Просто бомж».
Другий тайм почався з пропущеного голу, але він тільки завів домашній сектор. Нарешті почалася більш-менш непогана звукова підтримка. Тут же і була проведена остання акція - розгорнуті 3 текстові полотна такого вигляду:

Ви ще не вигребли?
СІМФЕРА ?
МАРІКИ ?
ХОРЬКИ ?
БОМЖІ
Тоді, ми йдемо до вас!

Після чого були запалені два «дими» і пішла хороша шиза. Під хороший настрій «підскочив» і гол, який спричинив офігенний слем, польоти через кілька рядів в якому були частим і веселим явищем))). Вниз з сектору полетіли петарди, одна з яких рвонула під ногами у нашого улюбленого Вінні-Пуха))). Здивувала пасивність міліціянтів, які цього разу майже не намагалися забирати когось з сектору. Так пройшло ще кілька хвилин і знову всі заспокоїлися. Команда притисла суперника, але забити такий потрібний 2 гол так і не змогла. По закінченню матчу футболісти доволі кволо поаплодували сектору за підтримку.
А тепер про погане і це будуть не бомжі. Звук на протязі всього матчу окрім першої половини 2го тайму був ХУЙОВИМ. Цей «бік» треба усувати в першу чергу.
Гостей у Полтаву прибуло приблизно 100 осіб. Вони відмітилися непоганою акцією з вивішуванням банеру «Верните команде истор….» за 4 сектори від домашнього – наш пройоб безсумнівно. З візуалки : кілька банерів і вже традиційні великі прапори. Чути їх було слабо. І лише звук барабану доносився з протилежного кута стадіо.
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі