02.11.2008. Полтава. Ворскла - Металург Д

Дата : 20.09.2011
02.11.2008. Полтава. Ворскла - Металург Д
2 тижні між домашніми матчами тяглися якось дуже дооооооооовгоооооооооооо. І от нарешті - матчдей. Проходжу на стад по квитку на матч із Зорею, тьотя на вході: “Шо це?”. “Квиток” - отримує у відповідь, відриває контрольний талон і я на стадіо. До сектору стягнулася велика кількість ультрас Ворскла, також було багато нових облич, всюди чулося: “ну наконец-то, уже позаряжать хоцца”, “ну же, пускайте, пофанатеть хочу”. Але знову склалася пиздувата ситуація з проходом на сектор. Акаби не пускають: подавай їм квиток на 22 сектор (а де ж його взяти, якщо у касах немає тікетів у наш сектор?!). Хвилині на 15 матчу під сектор прийшов начальник служби безпеки – таварисч Хоменко. Після чергової порції «На секторі не можна бла-бла-бла-бла» нас таки починають пускати. Швидко проскакуємо всередину. З нами ще десь 20-30 чоловік. Розвішуємо банери, а людей більше не стає – сука, чергова затримка по незрозумілими причинам. Кароч, лише хвилині на 30й (!!!!!!!) матчу на сектор таки потрапили, всі хто хотів туди потрапити.
У порівнянні з матчем проти бомжів прийшло ще більше народу. Цього разу на секторі було приблизно 250-270 чоловік, що звісно не може не радувати (ще б якість… ). Більша кількість людей не завадила злагодженіше заряжати. Непорузуміння виникло всього 2 рази. З візуалки: прапор і кілька розтяжок. Основний «упор» був зроблений на голос. Але в цілому фанатіли звично, без родзинки. Та й гра футболістів не дуже спонукала. Так і пройшов майже весь матч.
Змінив ситуацію гол албанчега Янузі. Такого слему і вибуху радощів на нашому секторі не було на моїй пам’яті ніколи. «Це була Англія». Це було шалено. С пабедай, нахъ!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі