28.02.2009. Полтава. Ворскла - Таврія 1:0

Дата : 20.09.2011
28.02.2009. Полтава. Ворскла - Таврія 1:0
Перший матч у новому році. Як же довго ми всі його чекали. Три довгих місяці… І ось нарешті: останній день зими, чудова сонячна погода і матч. Буквально все кликало вболівальників на стадіон Ворскла. Ще зранку вхід на гостьовий був прикрашений «вітальними» стікерами. Також порадував напис на стіні стадіо «Сьогодні тишу буде порушено». Якби ж ще й написано було українською, а не англійською. Але то вже деталі, головне, що місто чекало на цю гру.
За 45 хвилин до матчу на центральному вході на стадіон з’являється агітаційний банер «Все на 22-й сектор!». Трохи раніше в напрямку домашнього сектору пройшла ходою основна частина його постійних відвідувачів. Обіцяного напередодні вчасного потрапляння на сектор знову не відбулося: в момент стартового свистка зайшло трохи більше половини ultras Vorskla. Так само не було і стюардів. Вірніше вони були, чоловік 10… а за порядком, як і раніше, «слідкували» таварісчі міліціянти. Так що вельмишановний пан Хоменко порушив своє слово двічі…
Важко сказати скільки людей прийшло на сектор завдяки тому агіт-банеру. А от що можна казати впевнено, так це те, що на матчі проти Таврії був рекорд відвідування у домашньому секторі. Кількість - приблизно 300-350 чоловік. Вперше було застосовано барабан. Штука хороша. Значно додає злагодженості, якої нажаль поки все-одно не вистачає. Перші хвилин 10 після заповнення сектору звук був хорошим, заряди йшли один за одним, відмінний драйв. КоГІ підготували вітальний банер для Філіпа Деспотовські, у якого за кілька днів до матчу народилася дитина. Надалі, як гра так і сектор не дуже порадували. Відсутність споукмена стихійно веде до того, що починати заряди лізе кожен п’ятий, що в свою чергу знижує злагодженість. Також стихійно з ростом кількості людей на секторі росте й кількість «апасних», які дозволяють собі не заряджати і всіляко «апасно» себе вести. Та й каші більшість їсть явно мало,бо звук слабкуватий як для такої кількості. Непогано чути було лише заряди-вигуки. Така не дуже весела картина спостерігалася аж до кінця тайму. На початку другого команда притисла суперника і цілком логічно забила гол. Слем і шалена радість. Заряди зі стрибками йдуть на ура. Хвилині на 70й спалахують стробоскопи – як на мене, то їх слід використовувати або у комплексі з іншою піротехнікою, або запалювати дуже багато; адже кілька штук не дають бажаного ефекту. Реакція правоохоронців на піро була досить спокійною: коли стробоскопи вже затухали пара міліціянтів полізла їх тушити. Ще у другому таймі була невдала спроба переклички з центральною трибуною. Люди, які були на ній, кажуть, що просто не чули зарядів сектору ( знову шкутильгає звук…). Кульмінацією ж всіх подій стає запалення пари фаєрів, сектор шаленіє, фаєри йдуть по рукам, а на завершення летять вниз на бігові доріжки (от їх політ, на мою думку, був зайвим, адже один ледь не влучив у дівчат, які стояли внизу). Ну а далі вже традиційна штовханина з міліцією, в результаті якої кільком хлопцям дісталося. Після завершення, так би мовити, траблів дяді у формі хотіли примусити нас покинути свій сектор, але їм це ні на йоту не вдалося. Після фінального свистка команда у повному складі прийшла під сектор і доволі довго дякувала фанам за підтримку.
Гості прибули у Полтаву у складі 4 чоловік. Дежавю із нашим виїздом у Сімфер влітку. Єдине, що змінилося – це результат, він знову на нашу користь. І це не може не радувати. Вони відмітилися одним банером. Довгий час фанатіли на торсі. В другому таймі я навіть почув їхній заряд.
До нових і скорих зустрічей! ;-)
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі