13.03.2009. Полтава. Ворскла - Львів

Дата : 20.09.2011
Після розгромної поразки у Києві матч з одним із аутсайдерів першості очікувався лише в одному контексті – перемога. І бажано не мінімальна. Нажаль команда не змогла обіграти західних гостей. Черговий раз далася взнаки відсутність форварда, який би просто виконував свої прямі обов’язки – забивав голи. Єдина дійсно вдала дія Сачко – це скидка на Ярмаша, після якої той невдало вдарив зльоту. Янузі і Чічіков назаробляли купу штрафних, лише один з яких був небезпечним - після навісу Ярошенко головою атакував Даллку. Також до небезпечних я б відніс удар з-за штрафного майданчика у виконанні того ж Ярошенко – повз ворота. Тобто на вістрі у найнебезпечніших моментах двічі були захисники і раз півзахисник… Потрібен нападник. А де він візьметься, так це вже обов’язок Павлова: або підпускати молодих, або купувати нових, або навчити забивати основних… «Львів» взагалі міг поїхати додому з трьома очками: ще у першому таймі в них був 100% момент (штанга + добивання впритул), але цього разу Долганський дійсно виручив. Отак і вийшли підсумкові 0-0. Звинувачувати гостей у «катеначчо» не слід – кожен грає так, як може.
Непринциповість протистояння проявилася у відсутності якоїсь особливої підготовки до матчу з боку відвідувачів 22 сектору. До речі на нього в цей день ми так і не потрапили. У клубі вперше вирішили зробити вхід на сектор по квиткам, але чергова, здавалося б позитивна, ініціатива клубу провалилася. Через відсутність на 22му більшості крісел було зроблено лише 195 квитків (на ряди, де лишилися крісла). Одразу стало ясно, що всі бажаючі потрапити на сектор не зможуть. Та й квитки на виявилися «веселими»: надрукований 6 сектор був закреслений ручкою, а поряд тією ж ручкою дописано 22… Звісно клуб не повідомив міліцію, яка стояла на вході про ТАКІ квитки. Через що на сектор не пускали навіть тих, в кого був квиток. Тому було вирішено, що всі ультрас Ворскли йдуть на 6й сектор, який прописаний у квитках. Кузьма близькість фанів сприйняла абсолютно адекватно, піднялася і до кінця ма тчу вже ніхто не сідав. Неприємно здивувала мала кількість банерів – всього 2… Також чомусь не було барабану… Шизіли так собі, знову ж таки відсутність споукмена призводить до незлагодженості у зарядах. Заряджати лізе ледь не кожен 10й. Гадаю, що ці проблеми вирішаться з появою вишки для споукмена. Сподобалися переклички з кузьмою. Центральна трибуна дуже швидко зрозуміла, що від неї хочуть. У перерві вперше по сектору пройшлася банка для збору коштів. Результат можна вважати позитивним – зібрали навіть більше ніж очікували. Зі стартовим свистком другого тайму у бік поля полетіли касові стрічки – виглядало доволі ефектно. Також слід відмітити, що після перерви велику кількість людей не впустили на 6 сектор, тому вони стали поряд на 5. Це призвело до покращення якості перекличок, але в свою чергу і до ще більшої незлагодженості… Наприкінці матчу було запалено кілька стробоскопів. Повторюсь – самі по собі ці страби виглядають не дуже… Цього разу міліція не стала вриватися на сектор. По закінченні матчу під сектор подякувати вболівальникам прийшло лише півкоманди – продовження неприємної ситуації з Києва. Не зважаючи на не вдалий результат, гравців проводжали позитивними зарядами.
Жодної людини на гостьовому секторі прогнозовано не помітили.