04.04. 2009. Полтава. Ворскла - Іллічівець

Дата : 20.09.2011
Сонячний день налаштовував на мажорний лад. Також позитивним був той факт, що на 22-й були надруковані квитки. Але вчасно потрапити на матч все одно не вдалося. Люди, вже знаючи про довгий шмон на вході, все одно вперто приходять за 10 хвилин до початку матчу. Звісно, створюється натовп і черга. Міліція так само вперто пропускає на сектор лише через один вхід. У процесі шмону виявляється, що з будь-якими банерами на сектор можна пройти лише з представником служби безпеки клубу. Із горем пополам банери таки пронесли всередину, але не всі: 2 невеликих банери, зроблених спеціально під цей матч ultras Vorskla, вище названий представник заборонив проносити через невідомі причини. Також в «зону табу» потрапила прозора пластикова банка для збору коштів. Причина – з неї можна виготовити предмет потенційно небезпечний для людей. Яким чином я, чесно кажучи, так і не зрозумів. Хіба дуже вдало її розбити у когось на голові… Отже, на сектор я зайшов аж на 20 хв матчу. В цей час майже всі бажаючи були всередині. Загалом зібралося близько 270-300 чоловік. На перилах звичний набір лицьових банерів і все… Також в очі одразу кинувся один організаційний бік: в низу сектора люди стоять дуже тісно, боком до поля, заважаючи нормально вболівати одне одному ; в той же час верх сектору пустує. Склад теж дуже різний кількість типових глоріків, які з’явилися після вдалого виступу в осінній частині чемпіонату на матчі про Таврії, значно зменшилася і все ж… Заряджали теж по різному: деякі заряди звучали відмінно, а деякі - відверто говенно. Також неприємно вразила «невтємність» деяких зарядів. В принципі – це наслідки відсутності ЄДИНОГО споукмена. А от коли до зарядів підключався барабан, то виходило вельми непогано. Рахунок 1-1 після першого тайму обіцяв продовження боротьби у таймі другому. Не зважаючи на це кількість вболівальників на 22му відчутно зменшилася. Щоправда це ніяк не відобразилося на гучності зарядів. Маркоскі забиває другий гол, сектор шаленіє, заряди йдуть часто й гучно. Нажаль, поатакувавши ще деякий час і маючи при цьому кілька 100% нагод, гравці не змогли забити 3й гол і вирішили грати на утримання. Такі дії призвели до 2 пропущених м’ячів у власні ворота. І от тут почалося найнеприємніше: кузьма починає покидати трибуни і їх бидланський порив підхоплює близько 2/3 сектору, які повернулися в бік виходу. Приклавши певні зусилля їх вдалося зупинити. Щоправда ці 2/3 до фінального свистка вже не заряджали і влаштували, як було влучно написано у одному повідомленні, сракопоказ після нього. Невже ви не розумієте, що саме в таких ситуаціях команді найбільше потрібна підтримка???!!! Після свистка до сектору підійшли лише Ярмаш і Чеснаков, які були винагороджені оплесками і зарядами третини сектору.

Гості прибули у Полтаву у кількості менше 20 чоловік і відмітилися невеликим банером, на якому був напис : «Дякуємо за все» з переліком гравців і тренерів, які раніше працювали у Маріуполі.