Дата : 20.09.2011
За день до гри основних складів частина  виїздюків відвідала матч дублерів.
Гостьовий сектор зібрав 53 людини, полтавчан було приблизно 45. Слід відмітити 2 нових банери «CoGE on tour» та « FCVP on tour», нажаль другий був не дуже якісний. Також були банери альянсу, одеський дюкс бенд і вже згадуваний вайт-грін лайф.
На вихід команд більшістю виїзних було розтягнено рози.
В першому таймі відшизіли нормально тільки стартові хвилин 10-15, а далі млява й невиразна гра команди приглушила наш настрій. Сектор кротів забитий повністю нажаль заглушувався трьома шкільними секторами…Другий тайм теж проходив мляво, а настрій ще погіршився після пропущеного голу. Сподобалися переклички з домашнім сектром «Полтава» - «Донецьк». Ближче до завершення на нашому секторі спалахнув фаєр, паралельно «загорівся» і домашній сектор.
На наше здивування акаби не вривалися на сектор, а після матчу спокійно і акуратно прийняли кількох хлопців.. Не зважаючи на поганий рахунок, після ару пішла хороша шиза. Нажаль команда не знайшла в собі сил відігратися. По закінченні матчу лише кілька гравців підійшли в бік сектору і подякували ультрас Ворскли за підтримку…