11.04.2009. Дніпропетровськ. Дніпро-Ворскла.

Дата : 19.09.2011
11.04.2009. Дніпропетровськ. Дніпро-Ворскла.
Матч у Дніпропетровську розпочав серію складних ігор для нашого клубу: Дніпро (в), Металіст (д), Металіст (в), Карпати (д), Металург З (в). Щоб підтримати команду до міста на берегах Дніпра різними шляхами відправилося 25 ультрас Ворскли. «Закрите» місто зустрічало сонцем.
Вхід на АД пройшов спокійно: доволі ретельний, але культурний, шмон і ми вже в середині. Стадіон сподобався, від харківського він вигідно відрізняється близькістю поля до трибун. На перилах розвісили лицьовий WGLife і просте біло-зелене полотно. Миттєво пропущений гол звісно приголомшив. Здалося, що команда ще не відійшла від тих двох плюх з минулого матчу. Та потроху гравці заспокоїлися і ближче до середини тайму змогли зрівняти рахунок після навісу зі штрафного. Шалена радість, заряди один за одним.
Ворскляни стали грати класно: чіткий контроль, точні довгі передачі, провели кілька перспективних атак. І все ж на перерву йшли за нічийного рахунку. На вихід команд на другий тайм на сектором було піднято вітальний банер для Ярмаша «Гриша, с сотней» (захисник грав сотий матч у футболці «Ворскли»).
«Дніпро» знову притиснув ворсклян до наших воріт. Господарі мали кілька нагод. На щастя вони їх не реалізували. Далі видаляють юбіляра за другу жовту картку. Після цього на секторі знову піднімають вітальний банер. Взагалі другий тайм у плані звуку був відчутно гірше першого. Під кінець матчу дніпряни таки дотиснули наших і забили переможний гол. Хвилини, що лишалися до кінця, пройшли сумбурно і скоріше господарі могли забити третій ніж ми – відігратися. По завершенні матчу під сектор підійшли Маркоскі і Чеснаков, до яких через хвилину приєдналися Главіна і Деспотовскі. Вони довго дякували нам за підтримку, відбувся короткий діалог між гравцями і вболівальниками.
Дніпряни спеціально під цей матч нічого не готували. Ефектно виглядало вже звичне для них місиво з роз та розтягів. Хороший звук. Добре звучали переклички зі стадіоном. Також слід відмітити доволі активну дніпропетровську кузьму.
Вперед, біло-зелені!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі