18.04.2009 Полтава. Ворскла - Металiст.

Дата : 19.09.2011

Напередодні матчу відбулася зустріч вболівальників, фанатів та ультрас Ворскли з гендиром клубу Дмитром Яворським, на якій було досягнуто ряд домовленостей. Порадувало, що першочергові наші прохання були виконані: вирішена проблема зі входом на сектор. Гра проти Металіста після відомих подій, що сталися минулої осені, остаточно стала сприйматися як дербі. В цей день 22-й сектор зібрав мабуть максимальну кількість відвідувачів. Матч розпочинався з хвилини мовчання: пройшов рік як немає на цьому світі Віктора Васильовича Носова… Тхорам, які в той момент,  коли весь стадіон затих, заряджали, величезний привіт. У минулому турі одного з лідерів сьогоднішньої Ворскли Григорія Ярмаша було вилучено з гри. Народилася ідея запросити його на сектор. Захисник легко пішов на контакт і як наслідок - вже за 20 хвилин до гри був на трибуні. Гравцю презентували біло-зелену розу. Заряджати Гришка може й не заряджав, але на хлопки у долоні і стрибки разом з усіма зривався частенько. На вихід команди активно використовували кілька десятків нових маленьких  і три великих прапори, а також до 10 двуручників. Перший тайм відшизіли на твердому середньому рівні: непоганий звук на простих зарядах (і чергове «шкутильгання» на складніших), великі прапори майже весь час знаходилися у русі. В середині тайму на секторі влаштували ще одну хвилину мовчання. В ніч з пятниці на суботу вбили вболівальника Чорноморця Чайку… Виражаємо співчуття рідним і близьким загиблого. Ближче до кінця тайму знову активно використовували маленькі прапори. А в цей час на полі відбувалася млява гра без воріт. 0-0 найхарактерніша ознака 1-го тайму. Перерва подіяла якось розслаблююче. Рівень звукової підтримки у другому таймі знизився. А от футболісти дещо пожвавилися. Це призвело до виникнення кількох реальних нагод біля обох воріт. Нажаль наприкінці матчу вже черговий раз помилився наш кіпер ( може пора спробувати поставити когось іншого?! ) і недоукраїнець Девіч таки забив. Вже третій матч поспіль пропускаємо вирішальні мячі на останніх хвилинах… Сектор з подвоєною енергією погнав улюбленців уперед, але нажаль створити щось реальне за той час, що лишався до фінального свистка, біля воріт гостей не вдалося. Після гри команда у повному складі прийшла і подякувала нам за підтримку. Люди, не вірячи у поразку, ще з 10 хвилин заряджали на пустіючому стадіоні.

Гостей прогнозовано приїхало дуже багато. Загалом вони зайняли близько 2 секторів. За деякою інформацією у Полтаві були присутні київські армійці, що приїхали підтримати своїх тхорівських друзів. Звук гостьового сектору був хорошим. Добре виглядали рози на розтяг. Наприкінці матчу гості запалили пару фаєрів і пару димів. ІМХО: якщо дими у світлу пору доби виглядали нормально, то фаєри – взагалі ніяк.