22.04.2009. Харків. Металiст - Ворскла 0:0

Дата : 19.09.2011
Півфінал кубку. Наша рідна команда вперше дісталася цієї стадії турніру. Той факт, що в суперниках виявився Металіст, тільки додав гостроти. Та й невелика відстань між містами дала змогу вивезти на виїзд максимальну, на моїй пам’яті, кількість людей – близько 200. Підготовка до матчу почалася заздалегідь. Спільним зусиллями ультрас Ворскли був створений банер розміром 8*15, на якому був зображений кубок України і напис «Вперед за кубком».
Але ці зусилля могла звести нанівець харківська міліція. На шляху, який проходив дуже весело, у Валках нашу колону зупинили і не пояснюючи причин протримали певний час. Потім погони таки родили якесь рішення і нас повезли в сторону міста, але швидкість пересування була такою низькою, що стало ясно - на початок матчу ми не встигаємо. Коли нас почали возити якимись лісами взагалі постало питання: «Чи потрапимо ми на стадіо?» Згодом ми таки в’їхали у місто і направилися до стадіону. Везли знову ж таки пердями. Не доїхавши до стадіо метрів 500 ми застрягли намертво – дорога перекопана. Ще хвилин 5 нас тримали у басах, але потім таки випустили. Бігом на стадіо. Всередину потрапляємо якраз після свистка на перерву. Стадіонні акаби виявилися більш організованими і певні непорозуміння були вирішені дуже швидко.
На вихід команди на сектором розтягли вже згадуване полотно. Оскільки фанатіти лишалося лише тайм, то шиза йшла дійсно нон-стоп. Заряди один за одним, прапори взагалі не опускалися. Хоча зі збільшенням кількості виїздних, збільшилася і кількість «пасажирів», які приїхали лише подивитися футбол… Ближче до середини другого тайму на сектором розтягли ще одне полотно менших розмірів із зображенням смерті, яка тримала двоголову істоту з хорячою і конячою головами. Далі послідувало десь 5-ти хвилинне затишшя, а після нього сектор вже не замовкав. Команда в цей час гідно боролася на полі, щоправда хотілося більш конструктивних дій в атаці. В одному моменті ми претендували на пенальті, але суддя вирішив не давати «точку». В цілому другий тайм пройшов за переваги господарів. Фінальний свисток зафіксував 0-0, а це означає, що буде повторна гра у Полтаві. Команда знов у повному складі підійшла до сектору і подякувала вболівальникам за підтримку. Ще з півгодини нас потримали на стадіо. За цей час гостьовий прикрасився стікерами. Потім посадили у наші баси і під супроводом вивезли з міста. Дорога назад пройшла більш спокійно.
Господарі в другому таймі відмітилися полотном схожого змісту з нашим, а також двома осередками розтяжок. Звук – для такої кількості поганий (це не спроба когось підосрати, а просте співставлення кількості і якості).