26.04.2009. Полтава. Ворскла - Карпати

Дата : 19.09.2011
26.04.2009. Полтава. Ворскла - Карпати
3-й матч за тиждень.  І знову принциповий. Порадувала кількість людей на сектор  - у порівнянні  з домашкою проти хорьків прийшло ще більше людей. Щоправда відвідуваність стадіону загалом можна вважати поганою - за офіційними даними 5350. Дуже низька цифра, як для вихідного дня  ї такої  чудової погоди (можливо свій відбиток на відвідуваність дав поминальний день).
Вже за 40 хвилин до матчу потрапляємо на сектор (ще донедавна це було фантастикою). З в зуалки спеціально на цей матч нічого не готували, використовували лише стандартний набір лицьових в   чотири великих прапори. Звук на почтаку матчу можна оцінити взагалі  відмінно. Об’ява складу з кожним матчем виходить все краще. Команди теж розпочали без розкачки, незважаючи на ранній початок матчу бігали доволі  толково,  моменти почергово виникали   біля одних, і  біля  нших воріт. Спочатку Гришка закидав у дальню дев’ятку - воротар дістав, потім після розіграшу кутового в штангу влучив Даллку. Гості  відповіли небезпечним, але неточним, штрафним.  І тут таки сталося. Суддя признача  пенальт  у ворота Карпат. Главіна ударом від поперечини відкрива  рахунок, а сектор в цей момент просто шаленіє. У перерв  по сектору знову пройшлася банка для збору коштів. Гарний настрій тривав аж до 54 хвилини. В цей момент вже вкотре (НУ СКїЛЬКИ МОЖНА?!?!) помилився наш кіпер - після дальнього удару невдало підставив руки й м’яч від них влетів у ворота. Сектор притих на кілька миттєвостей. Але потім ультрас Ворскли з подвійною енергією погнали улюбленців уперед. На що вони доволі  швидко відповіли: після прострілу з правого флангу м’яч після боротьби все того ж Главіни з захисником гостей від когось з них таки влетів у ворота. Знову шалена радість на секторі . На хвилі  сектор вперше б льш-менш нормально виконав “Сказку”. Заряди майже не припинялися. А команда в цей час добряче притисла суперників до  їхніх воріт. Апогеєм цього тиску став момент після кутового. Кулаков подав, Даллку на дальній штанзі  повернув на ближню, а там вже Чіча якимось дивом пробив прямо у Романенка. Щоправда чим ближче до завершення, тим частіше гості  перебували на нашій половині, але створити по справжньому стовідсоткових моментів до кінця матчу  їм так  і не вдалося. Нарешті  перервалася шестиматчева безвиграшна  серія. По завершенню  матчу команда у повному склад  підійшла аж до рекламних щитів і довго дякувала вболівальникам за підтримку. Кілька гравців  тисли руки усім бажаючим. Нарешті  перемога!
Гост  прибули у Полтаву в кількост  близько 125 чоловік. З візуалки теж лише лицьовики. Звук хороший. Команда гостей, незважаючи на поразку, теж майже в повному склад  подякувала льв в’янам  за підтримку.
Вперед, біло-зелені!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі