08.05.2009. Полтава. Ворскла - Арсенал.

Дата : 19.09.2011
На вечір п’ятниці у Полтаві обіцяли дощ. Це вкупі з невиразною грою команди останнім часом спричинило дуже низьку відвідуваність цього матчу: за офіційними даними – 3000. Домашній сектор не зважаючи на погоду зібрав 350-380 ультрас Ворскли. Вперше не вистачило квитків для всіх бажаючих потрапити на 22й… При вході всередину знову виникли певні неприємності. Спочатку, не пояснюючи свої мотиви, акаби не пропустили на сектор одного вболівальника з сотнею програмок на матч. Потім виявилося, що якщо ти хочеш потрапити всередину ти ще й маєш сфотографуватися крупним планом  на пам’ять для акабської дошки пошани. Тих, хто не захотів фоткатися так і не пустили на перший тайм. Також серед неприємних нововведень на секторі були грифони по периметру замість звичних сірих.
Перед стартовим свистком була проведена певна робота по розосередженню людей на трибуні. Як результат маємо візуально заповнений на 4/5 сектор. Початок матчу ознаменувався непоганим звуком. На перилах поряд зі звичними лицьовиками висів ще один банер в пам’ять Макса Чайки (також перед початком матчу була влаштована хода колоною, в голові якої хлопці несли цей банер, з Іванової гори до стадіону). До того як на 15 хвилині матчу почався сильний дощ активно використовувалися великі прапори. Ближче до середини тайму сектор виконав «Сказку». Перший куплет і приспів – непогано, другий – взагалі ніяк. Невелика частина фанів майже весь перший тайм стоїть по торсу. Другий тайм аж до голу проходив якось прісно. Загалом збільшення кількості людей на секторі поки що не призвело до покращення якості. Попереду ще дуже багато організаційної роботи. Спробували одну нову тему – поки вийшло не дуже, але, сподіваюсь, люди з часом вивчать і звучатиме не гірше ніж звичні заряди. Пенальті, забитий Главіною, спричинив вибух ейфорії на секторі. Але що це? Суддя показує перебити. Розбіг, удар в кут і тепер вже все зараховано. Слем ще більш жорсткий ніж в перший раз. Заряди нон-стоп аж до фінального свистка. Ще додав енергії вчинок Даллку, який непоганим ударом вирубив гравця гостей (той перед цим грубо зіграв проти Чеснока). Шкода, що захисник тепер точно пропустить півфінал проти хорів. По завершенні матчу команда у повному складі прийшла до сектору і подякувала фанам за підтримку.
Жодного фаната на гостьовому секторі помічено не було.