17.05.2008 Полтава. Ворскла - Нафтовик

Дата : 17.05.2008
На останній матч сезону проти Охтирки на 22 сектор стадіону Ворскла прийшло близько 180 суппортерів. Альянс і ультрас-група нажаль обмежилися лише лицевими банерами (ну і не обійшлося без традиційного англійського прапора :-) ) Дівчата з GF спеціально під цей матч підготували 3 нових банери : 1)напис «FALEMDERIT» - подяка нашим албанським легіонерам за вдалий виступ у весняній частині сезону; 2) банер з серцем, розколотим на 2 половини і зшитим, і написом «Игра которая соединяет»; 3) і останній зображав Миколу Павлова, котрий випускав голубів( розведення цих птахів є захопленням нашого тренера ) у ворсклянських футболках – символізував вдячність цій людині за те, що чемпіонат ми завершили на 8 місці. Також був присутній лицьовий банер GF.
Було доволі багато нових облич, тому іноді зникала злагодженість у зарядах, зате збільшилася кількість розеток. По звуковій підтримці можна поставити оцінку 4+. Все ж таки останній матч – всі викладалися на 100%. В цьому плані за перший тайм можна відзначити доволі несподівану перекличку між домашнім і гостьовим секторами: «Слава Україні!» - «Героям слава!», яку почав гостьовий сектор. У другому таймі активізувалися футболісти, що в свою чергу викликало пожвавлення на секторі. Було випробувано пару нових зарядів, які вже з другого разу «пішли на ура». Забитий з пенальті гол став причиною традиційного слему. Далі вже були чисті емоції – пропущений гол, незабитий Ворсклою пенальті, штанга воріт гостей…Заряди йшли один за одним. Матч закінчився внічию, але це не змогло погіршити нашого настрою. Команда гідно завершила цей чемпіонат. Після фінального свистка футболісти у повному складі з тренерами і маскотом підійшли до нашого сектору і оплесками дякували нам за підтримку. На заряд «Кидай футболки, кидай футболки, кидай футболки – я ловлю!» відгукнувся лише один футболіст - Маркоскі))).
Щодо гостей - з Охтирки прибуло близько 50 суппортерів. Вони запам’яталися вже згаданою вище перекличкою. Ще у першому таймі вони дістали близько 10-15 невеликих жовтих прапорів і розмахували ними близько 10 хвилин. Ритм їхнім зарядам задавав барабан, також слід відмітити доволі високу злагодженість зарядів.